В Умані комунальне підприємство отримало нове обладнання

В Умані комунальне підприємство «Уманьводоканал» відтепер має нове обладнання.

Про це йдеться у повідомленні від Уманської міськради.

Відомо, що тепер на підприємстві буде працювати бустерна насосна станція, яка потрібна для підвищення та регулювання норми тиску води.

Рекомендуємо

Наразі проводяться всі необхідні роботи з облаштування даної станції. Відтак, незабаром вона почне працювати для покращення подачі води до осель мешканців.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів