В Умані комунальне підприємство «Уманьводоканал» відтепер має нове обладнання.
Про це йдеться у повідомленні від Уманської міськради.
Відомо, що тепер на підприємстві буде працювати бустерна насосна станція, яка потрібна для підвищення та регулювання норми тиску води.
Рекомендуємо
Наразі проводяться всі необхідні роботи з облаштування даної станції. Відтак, незабаром вона почне працювати для покращення подачі води до осель мешканців.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




