Як повідомили у Черкаському обласному ЦКПХ, постраждала 70-річна жителька Маньківки.
Як зазначається у повідомленні, пенсіонерка зібрала дикорослі гриби у себе в саду. Попередньо, вона відварила їх, а потім посмажила. Після вживання у жінки з’явилися характерні симптоми отруєння.
Постраждалу госпіталізували. Наразі вона перебуває під наглядом лікарів.
За інформацією з допису, стан жінки медики оцінюють як середньої тяжкості.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




