На Уманщині знову трапилося отруєння грибами

Сьогодні, 23 червня, на Уманщині зафіксували ще один випадок отруєння дикорослими "підвишнями".

Як повідомили у Черкаському обласному ЦКПХ, постраждала 70-річна жителька Маньківки.

Як зазначається у повідомленні, пенсіонерка зібрала дикорослі гриби у себе в саду. Попередньо, вона відварила їх, а потім посмажила. Після вживання у жінки з’явилися характерні симптоми отруєння.

Постраждалу госпіталізували. Наразі вона перебуває під наглядом лікарів.

За інформацією з допису, стан жінки медики оцінюють як середньої тяжкості.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів