Уманчанин, який намагався відкупитись від патрульних, постане перед судом

До суду скерували справу чоловіка щодо спроби вирішити справу за хабар працівнику патрульної поліції.

Про це йдеться у релізі від Черкаської прокуратури.

Відомо, що 38-річний водій перебував за кермом п’яним. Коли його зупинили працівники поліції, намагався вирішити питання. Він запропонував інспектору патрульної поліції хабар у розмірі 10 тисяч гривень.

Рекомендуємо

Відтак, на чоловіка було відкрито кримінальне провадження. Нині ж справу було скеровано до суду. Тепер уманчанину загрожує або штраф, розмір якого від 1000 до 4000 гривень, або обмеження волі від 2 до 4 років.

Також можливе позбавлення волі від 2 до 4 років.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів