Сьогодні 18 грудня на Уманщині у чоловіка вилучили земельну ділянку, яку він отримав із порушенням закону.

Йдеться про наділ площею 1,6379 гектара, оформлений для ведення особистого селянського господарства.

Як повідомили в Черкаській обласній прокуратурі, чоловік двічі скористався правом на безоплатне отримання землі одного й того ж цільового призначення. Земельне законодавство такого не дозволяє.

Під час перевірки з’ясувалося, що до отримання ділянки в Уманському районі він уже безплатно оформив аналогічну землю в іншій області. Попри це, ще одну ділянку все ж таки зареєстрував на себе.

Рекомендуємо

У результаті землю на Уманщині повернули у власність територіальної громади.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів