В Умані відбувся Чемпіонат Уманської МТГ з волейболу серед чоловічих команд пам’яті ветерана спорту Василя Хорсака

В Умані вшанували пам’ять ветерана уманського спорту Василя Хорсака й організували чемпіонат з волейболу.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Чемпіонат Уманської МТГ з волейболу серед чоловіків проходив протягом березня – травня 2024 року . В ньому було два етапи, а саме:

  • на першому етапі змагання проводились за коловою системою в одне коло; 
  • на другому етапі визначалися чотири кращі команди першого етапу , які потім змагались у “Фіналі-чотирьох»”.
Рекомендуємо

В результату у фінал вийшли команди “Новоархангельськ” та “УДПУ”, які змагалися за 3 – 4 місце та ВК “Сокіл” й ВК “Умань”,  які змагалися за 1-2 місце.

Результати змагання наступні:

1 місце – ВК «Сокіл»; 

2 місце – ВК «Умань» ;

3 місце – ВК «Новоархангельськ»;

4 місце – ВК «УДПУ».

Вітаємо всіх спортсменів та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів