В Умані вшанували пам’ять ветерана уманського спорту Василя Хорсака й організували чемпіонат з волейболу.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Чемпіонат Уманської МТГ з волейболу серед чоловіків проходив протягом березня – травня 2024 року . В ньому було два етапи, а саме:
- на першому етапі змагання проводились за коловою системою в одне коло;
- на другому етапі визначалися чотири кращі команди першого етапу , які потім змагались у “Фіналі-чотирьох»”.
В результату у фінал вийшли команди “Новоархангельськ” та “УДПУ”, які змагалися за 3 – 4 місце та ВК “Сокіл” й ВК “Умань”, які змагалися за 1-2 місце.
Результати змагання наступні:
1 місце – ВК «Сокіл»;
2 місце – ВК «Умань» ;
3 місце – ВК «Новоархангельськ»;
4 місце – ВК «УДПУ».
Вітаємо всіх спортсменів та бажаємо подальших успіхів та перемог!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




