На Уманщині відбувся благодійний волейбольний турнір на підтримку ЗСУ

Днями в спортивній залі ДНЗ “Монастирищенський професійний ліцей” пройшов передноворічний благодійний турнір із волейболу. Організатором заходу виступив Михайло Панченко за сприяння міського голови Олександра Тищенка.

Інформація про подію з’явилася на офіційній сторінці Монастирищенської міської ради у Facebook, пише Умань24.

На турнір завітали директор Монастирищенської ДЮСШ Олександр Гук і ветеран спорту Михайло Томчак, які привітали учасників зі святами. Михайло Томчак також подарував волейболістам п’ять м’ячів і пригостив учасників солодощами.

Рекомендуємо

У змаганнях взяли участь п’ять команд: “Спайк” із Сатанівки, колектив із Копіювати, “ВК Монте Ветеран”, “ВК Монте Молодь” із Монастирища та господарі турніру – “МПЛ Монастирище”. Ігри були динамічними та захопливими, кожна команда продемонструвала свої найкращі вміння.

Переможцем турніру стала команда “ВК Монте Ветеран”, друге місце виборола команда “Спайк”, а бронзу здобули “ВК Монте Молодь”. Найкращими гравцями турніру визнали Романа й Тетяну Лисих, Сергія Андрущака, Ярослава Паляничку та Кирила Білоуса.

Змагання мали благодійний характер, тому всі зібрані кошти передали на підтримку українських захисників. Усього вдалося зібрати 6090 гривень, які спрямують військовослужбовцям 160 батальйону 118 бригади територіальної оборони Уманщини.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів