В Умані відбувся турнір з волейболу “Весняні ластівки” серед жіночих команд громади.
Про це повідомила Уманська міська рада, пише Умань24.
Днями в Умані відбувся відкритий турнір з волейболу серед жіночих команд «Весняні ластівки», в якому брали участь 6 команд з Уманської МТГ.
Рекомендуємо
Мова йде про СК «Авіон», команду Уманського державного педуніверситету, ВК «Гайсин», ВК «Флорине», СК «Балта», команду ДЮСШ м. Первомайськ.
Призові місця розподілилися наступним чином:
- 1 місце посіла команда ВК «Гайсин»;
- 2 місце – СК «Авіон»;
- 3 місце – команда Уманського державного педуніверситету.
Бажаємо наступних успіхів спортсменкам!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




