В Умані відбувся турнір з волейболу “Весняні ластівки” серед жіночих команд громади

В Умані відбувся турнір з волейболу “Весняні ластівки” серед жіночих команд громади.

Про це повідомила Уманська міська рада, пише Умань24.

Днями в Умані відбувся відкритий турнір з волейболу серед жіночих команд «Весняні ластівки», в якому брали участь 6 команд з Уманської МТГ.

Рекомендуємо

Мова йде про СК «Авіон», команду Уманського державного педуніверситету, ВК «Гайсин», ВК «Флорине», СК «Балта», команду ДЮСШ м. Первомайськ.

Призові місця розподілилися наступним чином:

  • 1 місце посіла команда ВК «Гайсин»;
  • 2 місце – СК «Авіон»;
  • 3 місце – команда Уманського державного педуніверситету.

Бажаємо наступних успіхів спортсменкам!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів