В Умані правоохоронці викрили чоловіка, який незаконно зберігав в себе вогнепальну зброю та купу набоїв.
Про це повідомляє ГУНП у Черкаській області, пише Умань24.
Правоохоронці отримали інформацію, що 35 річний уманчанин зберігає вдома автомат, набої та вибухонебезпечні предмети.
Рекомендуємо
Під час обшуку правоохоронці вилучили в нього автомат, гранати з запалами та величезну кількість набоїв.
За фактом незаконного зберігання зброї відкрито кримінальне впровадження за статтею 263 КК України та повідомили фігуранту справи про підозру
Триває слідство.

Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




