В Умані правоохоронці викрили чоловіка, який незаконно зберігав в себе вогнепальну зброю та купу набоїв

В Умані правоохоронці викрили чоловіка, який незаконно зберігав в себе вогнепальну зброю та купу набоїв.

Про це повідомляє ГУНП у Черкаській області, пише Умань24.

Правоохоронці отримали інформацію, що 35 річний уманчанин зберігає вдома автомат, набої та вибухонебезпечні предмети.

Рекомендуємо

Під час обшуку правоохоронці вилучили в нього автомат, гранати з запалами та величезну кількість набоїв.

За фактом незаконного зберігання зброї відкрито кримінальне впровадження за статтею 263 КК України та повідомили фігуранту справи про підозру

Триває слідство.

В Умані правоохоронці викрили чоловіка, який незаконно зберігав в себе вогнепальну зброю та купу набоїв
Результати обшуку. Набої до вогнепальної зброї. Фото ГУНП у Черкаській області

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів