В період поминальних днів мешканці Умані активно відвідують кладовище, прибирають на могилах й прикрашають їх квітами. Уманська міськрада звернулася до населення з проханням не приносити на могили пластикові квіти та вінки.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Пластикові квіти та вінки становлять не аби яку загрозу екології. Вже не перший рік влада намагається достукатися до мешканців з проханням приносити лише живі квіти на могили.
Як зазначила Ірина Плетньова, охайно прибрані могили з невеличкими букетами живих квітів є прекрасною альтернативою шкідливому пластику.
Крім того, поминаючи померлих, краще помолитися та поставити свічку у церкві замість приносити пластикові квіти на могилу.
Таке прохання з’явилося в офіційному телеграм-каналі Уманської міськради.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




