На Уманщині у приватній криниці виявили воду, непридатну для споживання

Сьогодні 9 грудня в Уманській міській раді провели засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Приводом стало звернення мешканців села Полянецьке, які занепокоїлися можливим забрудненням ґрунту відходами тваринного походження.

Про це інформує Уманська міськрада.

Після цього фахівці Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України перевірили воду у населеному пункті. У свердловині, що забезпечує централізоване водопостачання, аналізи показали відповідність державним санітарним нормам. А от у приватній криниці, якою користувалася одна родина, результати виявилися несприятливими — воду визнали непридатною для вживання.

Рекомендуємо

Сім’ю, яка користувалася криницею, забезпечили питною водою.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів