Уманська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ГО “Альянс Україна-Хорватія”

Уманська міськрада підписала меморандум про співпрацю з ГО “Альянс Україна-Хорватія” 10 червня 2024 року.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

З ГО “Альянс Україна-Хорватія” заплановано співпрацю в напрямку підтримання розвитку у сфері туризму, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту та освіти в Умані та громаді.

Рекомендуємо

Також частину зусиль спрямують на залучення інвестицій в Уманську громаду, впровадження інновацій та посилення експорту від місцевих підприємств.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів