Уманська та Ватутінська громади офіційно уклали угоду про взаємодію. Відтепер мешканці Ватутіного, які потребують підтримки у сфері соціальної реабілітації, зможуть проходити відновлення у реабілітаційному центрі «Гармонія», що функціонує в структурі Центру інтегрованих соціальних послуг міста Умань.
Про це повідомила пресслужба Уманської міської ради, пише Умань24.
Центр «Гармонія» — це сучасний простір допомоги, де працюють із ветеранами, людьми з інвалідністю, особами похилого віку, внутрішньо переміщеними та іншими представниками пільгових категорій. Тут надають широкий спектр послуг — від фізіотерапії, гідропроцедур і масажів до відвідування соляних кімнат, психологічного супроводу й організації соціального туризму.
Усі послуги для жителів Ватутінської громади будуть безплатною — оплату покриватиме громада. Клієнтів скеровуватимуть за відповідними направленнями, забезпечуватимуть супроводом та повним комплексом реабілітаційних заходів.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




