Український гурт Антитіла, який полюбляє хайп та голосні заяви про “все для ЗСУ”, знову продемонстрував, що це все — лише слова.
Про це повідомляє Таблоїд, пише Умань24.
Військовий ЗСУ Віталій Верес, який після боїв під Бахмутом втратив зір та очі, оговтуючись після пережитого, вирішив створити відео про війну та своє відновлення. Для відео он підібрав музику, яка виявилася піснею хайп бенду Антитіла “Фортеця Бахмут”.
Звернувшись до Сергія Вусика, який разом з Тополею заснував цю групу, він попросив дозволу використати їх пісню та відмітити його в інстаграмі. За це він отримав хейт, приниження та знецінення. Навіть коли він пояснив, хто він і яку ціну він заплатив у Бахмуті, риторика та хамство Вусика не змінилося.
Тільки після того, як військовий виклав цю ганьбу в інстаграм, Вусик почав перепрошувати та виправдовувався зайнятістю, через яку не подивився, з ким говорить.
Це вже не вперше, як ця група попадає в скандал після своїх гучних заяв.
Так, Тополя нещодавно анонсував концерт групи в Криму у наступному році, а після обурення підписників заявив, що вони не патріоти й не вірять у перемогу ЗСУ. А от він вірить, що це цілком можливо.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




