Учні Умані здобули призові місця на обласній олімпіаді з української мови та літератури

Днями відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Учні Умані достойно представили свої школи, здобувши переможні місця.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Серед переможців:

  • Харенко Владислава, учениця 11 класу Уманського ліцею № 3, виборола перше місце (вчителі: Л.М. Вечерук, О.В. Прокопенко).
  • Абизова Анастасія, учениця 8 класу Уманської гімназії № 11, здобула друге місце (вчитель Л.А. Баліцька).
  • Мельник Владислав, учень 9 класу Уманської гімназії № 7, посів третє місце (вчитель Л.Д. Матвієнко).
Рекомендуємо

Ці досягнення підтверджують високий рівень підготовки школярів Умані та професіоналізм їхніх наставників, які активно розвивають мовні та літературні здібності учнів.

“Переможці ще раз довели, що Умань залишається осередком інтелектуальної молоді, яка гідно представляє рідне місто на регіональних етапах змагань”, – зазначила Ірина Плетньова.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів