Уманські школярі та їх педагоги отримали нагороди та відзнаки від МАН за їх наукову та науково-педагогічну діяльність.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Нагороди отримали:
- випускниці Уманського ліцею №3 Софія Тупчій, Олександра Столяр, Софія Собко;
- учень 10 класу Українського аграрного ліцею Максим Лисак;
- вчителі Оксана Ганута, Вікторія Столяр, Світлана Подопригор.
Рекомендуємо
Вони отримали відзнаки, як переможці ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України.
Щиро радіємо за наших учнів та їх наставників!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




