Мала Академія Наук нагородила школярів з Умані

Уманські школярі та їх педагоги отримали нагороди та відзнаки від МАН за їх наукову та науково-педагогічну діяльність.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Нагороди отримали:

  • випускниці Уманського ліцею №3 Софія Тупчій, Олександра Столяр, Софія Собко;
  • учень 10 класу Українського аграрного ліцею Максим Лисак;
  • вчителі Оксана Ганута, Вікторія Столяр, Світлана Подопригор.
Рекомендуємо

Вони отримали відзнаки, як переможці ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України.

Щиро радіємо за наших учнів та їх наставників!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів