На Черкащині почалося щорічне змагання з робототехніки RoboTerra у якому беруть участь понад 200 учнів зі всієї України.
Про це інформує Черкаська ОВА, пише Умань24.
РобоТерра об’єднала понад 200 учнів з 27 закладів середньої освіти з Черкаської, Одеської, Кіровоградської та інших областей країни. На фестиваль приїхали юні науковці, що займаються програмування та конструюванням в напрямку робототехніки. Вони змагатимуться у 8 номінаціях.
Рекомендуємо
Нагадаємо, що Черкаська область була першою, де з’явилася низка шкіл, що навчають за програмою LEGO Education, яка акцентує зусилля саме на робототехніці.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




