На Черкащині проходять змагання з робототехніки RoboTerra

На Черкащині почалося щорічне змагання з робототехніки RoboTerra у якому беруть участь понад 200 учнів зі всієї України.

Про це інформує Черкаська ОВА, пише Умань24.

РобоТерра об’єднала понад 200 учнів з 27 закладів середньої освіти з Черкаської, Одеської, Кіровоградської та інших областей країни. На фестиваль приїхали юні науковці, що займаються програмування та конструюванням в напрямку робототехніки. Вони змагатимуться у 8 номінаціях.

Рекомендуємо

Нагадаємо, що Черкаська область була першою, де з’явилася низка шкіл, що навчають за програмою LEGO Education, яка акцентує зусилля саме на робототехніці.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів