В Умані відбулися змагання з кросфіту

В Умані 15 листопада пройшли змагання з кросфіту, у яких взяли участь понад 150 людей.

У змаганнях брали участь вчителі фізичної культури, тренери, студенти, ветерани та військовослужбовці.

Про це інформує Уманська міськрада.

Серед дівчат найсильнішою стала Альона Унковська, яка виборола перше місце. Друге місце посіла Вікторія Банира, третє – Ксенія Падецька.

Рекомендуємо

У чоловічих категоріях золото здобув Арсеній Резніченко, срібло – Богдан Рудий, а бронзу – Андрій Гресько.

Організатори дякують учасникам та обіцяють продовження спортивної традиції.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів