У Черкаській області сталась дорожньо-транспортна пригода.
Про це йдеться у релізі від пресслужби поліції області.
Як стало відомо, аварія сталася 19 березня у вечірній час доби у Золотоніському районі області. Як зазначено у релізі, керманич автівки “Honda” перевищив швидкість та не зміг впоратись з керуванням. Внаслідок чого легковик влетів у електроопору на узбіччі.
У ході розмови з водієм з’ясувалось, що він перебуває напідпитку. Алкотестер показав, що норма алкоголю була перевищена майже у сім разів, а саме – 1,37 проміле.
На 40-річного чоловіка правоохоронці задокументували 2 протоколи за ч. 1 ст. 130 та ст. 124 КУпАП.
Наразі на місці події електрики усувають наслідки аварії.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




