На Черкащині п’яний водій легковика влетів у електроопору

У Черкаській області сталась дорожньо-транспортна пригода.

Про це йдеться у релізі від пресслужби поліції області.

Як стало відомо, аварія сталася 19 березня у вечірній час доби у Золотоніському районі області. Як зазначено у релізі, керманич автівки “Honda” перевищив швидкість та не зміг впоратись з керуванням. Внаслідок чого легковик влетів у електроопору на узбіччі.

У ході розмови з водієм з’ясувалось, що він перебуває напідпитку. Алкотестер показав, що норма алкоголю була перевищена майже у сім разів, а саме – 1,37 проміле.

На 40-річного чоловіка правоохоронці задокументували 2 протоколи за ч. 1 ст. 130  та ст. 124 КУпАП.

Наразі на місці події електрики усувають наслідки аварії.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів