Чотири дитини на Черкащині 31 жовтня та 1 листопада потрапили до лікарні через отруєння грибами.
Про це повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби Черкаської області.
У Звенигородському районі троє дітей віком 2, 11 та 14 років під час вечері 31 жовтня вживали відварені та обсмажені дикорослі шампіньйони й гриби‐зонтики. Після цього їх госпіталізували до Звенигородської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Стан дітей лікарі оцінюють як середньої тяжкості, і вони перебувають під постійним наглядом медиків.
Ще одна дитина, 10 років, опинилася у лікарні 1 листопада. Вона 30 жовтня разом із дідусем та бабусею їла смажені дикорослі гриби, зібрані в лісі, і також потребувала невідкладної медичної допомоги.
Медики нагадують батькам: збирати та давати дітям дикорослі гриби без ретельної перевірки — небезпечно для здоров’я дітей. Найменша необережність може призвести до серйозних наслідків.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




