На Черкащині четверо дітей отруїлися дикорослими грибами: що сталося

Чотири дитини на Черкащині 31 жовтня  та 1 листопада потрапили до лікарні через отруєння грибами.

Про це повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби Черкаської області.

У Звенигородському районі троє дітей віком 2, 11 та 14 років під час вечері 31 жовтня вживали відварені та обсмажені дикорослі шампіньйони й гриби‐зонтики. Після цього їх госпіталізували до Звенигородської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Стан дітей лікарі оцінюють як середньої тяжкості, і вони перебувають під постійним наглядом медиків.

Рекомендуємо

Ще одна дитина, 10 років, опинилася у лікарні 1 листопада. Вона 30 жовтня разом із дідусем та бабусею їла смажені дикорослі гриби, зібрані в лісі, і також потребувала невідкладної медичної допомоги.

Медики нагадують батькам: збирати та давати дітям дикорослі гриби без ретельної перевірки — небезпечно для здоров’я дітей. Найменша необережність може призвести до серйозних наслідків.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів