Жителів Черкащини просять не ходити до лісу: причина серйозна

Сьогодні 9 травня ДСНС Черкащини повідомила, що в області наразі діє заборона відвідування лісів через пожежну небезпеку.

На Черкащині посилили обмеження через небезпеку лісових пожеж. Від початку травня в області вже зафіксували два займання у лісах, тож на в’їздах встановили обмеження та закрили всі шлагбауми.

Від початку травня на Черкащині сталося дві лісові пожежі. Вогонь охопив 0,43 га території. Попри це, у лісовому офісі запевняють, що ситуація нині перебуває під контролем.

“Наразі всі шлагбауми на в’їздах до лісів закриті. Просимо жителів із розумінням поставитися до обмежень та тимчасово утриматися від відвідування лісів”, – наголосили в Центральному лісовому офісі.

Рекомендуємо

Крім того, лише за останній тиждень у регіоні створили 180 кілометрів нових мінералізованих смуг, а також провели догляд за 775 кілометрами вже наявних захисних смуг.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів