Завтра в Умані відбудеться “Антинаркотичний рейд”.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Усіх охочих запрошують долучитися до прибирання специфічних позначок на домівках, асфальті та інших об’єктах, які залишають торговці наркотиками.
Рекомендуємо
Завтра 5 квітня всіх охочих запрошують зустрітися біля ТЦ “Магнум”, що на вулиці Тищика о 12:00. З собою треба взяти один чи декілька балонів краски. Після інструктажу учасники рейду будуть шукати “пасхалки” наркоторговців та знищувати їх, малюючи зверху графіті.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




