В Умані відбулася акція “Антинаркотичний рейд”

В Умані відбулася акція “Антинаркотичний рейд”.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Сьогодні 5 квітня в Умані ГО “Міжнародна антинаркотична організація” разом з Уманською міськрадою та Муніципальною вартою провела акцію проти розповсюдження наркотиків в місті.

Рекомендуємо

Представники організацій, студенти, школярі та мешканці міста прийшли з балончиками фарби та після короткого інструктажу помандрували по місту замальовувати назви телеграм-каналів, які продають наркотики.

Такі акції проводять вже 10 років й вони мають позитивний вплив на молодь й суспільство.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів