Захисник з Умані отримав почесну нагороду від Залужного.
Про це повідомила міський голова Ірина Плетньова, пише Умань24.
Уманчанин Микола Рябошапко отримав від Валерія Залужного почесну нагороду “Золотий хрест”, яка є найвищою нагородою сержантського та рядового складу ЗСУ.
Рекомендуємо
За виявлену мужність та бездоганну службу її отримав Рябошапко Микола Петрович.
Вручила хрест його матері Уманський міський голова Ірина Плетньова, бо сам захисник на передовій.
Пишаємося нашим земляком!

Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




