За пів року жителі Черкаської області вкрали електрики на 13 млн.грн

У травні 2024 року працівники Черкасиобленерго виявили 90 випадків незаконного використання електроенергії на загальну суму 4 мільйони 413 тисяч гривень. За першу половину 2024 року сума порушень досягла майже 13 мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба Черкасиобленерго, пише Умань24.

Зазначається, що втручання в роботу приладів обліку або використання електроенергії без обліку є порушенням закону. Такі дії прирівнюються до крадіжки та кваліфікуються як кримінальний злочин.

Рекомендуємо

“По-перше, незаконні підключення до електричних мереж значно знижують якість електропостачання. По-друге, ці дії становлять небезпеку для інших людей, оскільки незаконні підключення та пошкоджені лічильники підвищують ризик аварійних ситуацій з електрообладнанням, можуть спричинити пожежі, ураження струмом тощо,” – пояснив комерційний директор Черкасиобленерго Роман Бондар.

У разі виявлення крадіжки електроенергії закликають звертатися до кол-центру товариства за телефонами:

– (0472) 33-87-87;

– (093) 170-40-57;

– (050) 434-87-87;

– (067) 690-48-48;

– 0800-501-328.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів