З Умані видворять чергового нелегала, цього разу у Білорусь

У центрі Умані було виявлено чергового нелегала. Це 33-річний громадянин Республіки Білорусь. Через те, що він перебував у країні нелегально, його оштрафували та планують депортувати.

Про це повідомила Міграційна служба Кіровоградської та Черкаської областей, пише Умань24.

Нелегал приїхав до України ще у 2014 році й після 90 днів вирішив залишитися, що тим самим зробило його нелегальним мігрантом.

Рекомендуємо

Міграційна служба притягнула громадянина Білорусі до адміністративної відповідальності, наклала штраф у розмірі 5 100 гривень та ухвалила рішення про його примусову депортацію з України.

Однак чоловік відмовився добровільно покинути Україну, а також не мав дійсного паспортного документа, тому його затримали й помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Там він зможе перебувати до шести місяців. Після виготовлення документів для повернення додому іноземця видворять.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів