Голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба подав заяву про відставку, яку вже зареєстрували у Верховній Раді.
Про це повідомив спікер парламенту Руслан Стефанчук, пише Умань24.
За його словами, заяву Кулеби розглянуть на найближчому пленарному засіданні.
Рекомендуємо
Документ був підписаний 4 вересня, однак причини свого рішення Кулеба не уточнив. Водночас у ЗМІ активно обговорюють можливе “перезавантаження” уряду, в рамках якого заяви про відставку вже подали кілька високопосадовців, серед яких:
- Ірина Верещук, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;
- Ольга Стефанішина, віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;
- Руслан Стрілець, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України;
- Віталій Коваль, голова Фонду державного майна України;
- Денис Малюська, міністр юстиції;
- Олександр Камишін, міністр з питань стратегічних галузей промисловості.
Тому намір піти з посади з боку Кулеби виглядає логічно на тлі цих звільнень.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




