Начальник Державної екологічної інспекції Черкаської області все ж таки звільнився

Начальник Державної екологічної інспекції Черкаської області все ж таки звільнився.

Про це інформує Державна екологічна інспекція, пише Умань24.

Одіозний Ігор Горжій все ж таки вирішив звільнитися з посади начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу, який відповідав за Черкаську  та Полтавські області. Цього чекали та вимагали мешканці обох областей, бо такого безладу в екологічній сфері, як за часів керівництва Горжія ще не було ніколи.

Рекомендуємо

Звільнився Ігор Горжій за згодою сторін й 29 лютого його останній день як керівника в Державній екологічній інспекції.

В подробицях звільнення розбирався портал Полтавщина.

 

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів