В Умані мунварта продовжує виконувати роботи з покращення благоустрою.
Про це повідомляють в Уманській міській раді.
Зокрема відомо про те, що з 20 по 27 березня цьогоріч було розглянуто 24 усні та письмові звернення місцевих мешканців та інших установ. Також було зроблено 2 акти з метою перевірки паспортів на тимчасові споруди. Вони направленні у управління архітектури міста.
Рекомендуємо
Наступне, що було зроблено:
- проведений рейд щодо утворення стихійних сміттєзвалищ поруч із контейнерними майданчиками;
- проведення розмов щодо сплати іноземними туристами та паломниками туристичного збору;
- проведені розмови щодо демонтажу табличок зі старими назвами вулиць.
Варто також зазначити, те що інспектори муніципального варти здійснюють рейд по місту щодо виявлення спалення рослинності. У ході таких дій було складено 5 протоколів.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




