Вчора в Умані встановили новорічну ялинку

Вчора 3 грудня в центрі Умані відбувся монтаж новорічної ялинки.

Про це повідомила Катерина Терещенко, пише Умань24.

Попри складні часи відчуття свята завжди об’єднує та підтримує українців. Тому знову в центрі міста встановили новорічну ялинку.

Рекомендуємо

ЇЇ купили ще у 2021 році, тоді ж були закуплені всі прикраси та оздоблення. Також, будуть встановлені різноманітні ілюмінації, вертеп та святкові композиції.

Кошти з міського бюджету не будуть витрачені.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів