Вчора в Умані відзначали День Знань та допомагали дітям з багатодітних родин

З нагоди Дня знань та початку нового навчального року Уманська громада організувала свято для першокласників з багатодітних родин. Захід був присвячений психологічній підтримці маленьких уманчан і став частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Міський голова Ірина Плетньова разом з начальником управління праці та соціального захисту населення Галиною Кучер привітали першокласників та їхніх батьків з початком нового навчального року, побажали міцного здоров’я, миру та успіхів у навчанні. Дітям вручили ранці та набори канцтоварів, придбані за кошти міського бюджету.

Рекомендуємо

Святкову атмосферу створювала концертна програма, підготовлена учнями Уманської дитячої школи мистецтв. Соціальні працівники організували для дітей цікаві та розвивальні конкурси, учасники яких отримували заохочувальні призи. Дітлахи мали можливість поспілкуватися з психологами та взяти участь у розвантажувальних іграх.

Регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ольга Підлубна підкреслила важливість таких заходів для дітей і їхніх родин. Уманська громада планує продовжувати роботу в цьому напрямку і надалі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів