До Дня пам’яті Героїв України, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої країни, в Умані відбувся традиційний захід “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Цей патріотичний забіг об’єднав небайдужих громадян, які поділяють спільні цінності та прагнуть вшанувати пам’ять полеглих Героїв. Щороку до Небесного війська приєднуються нові захисники, і кожен із них заслуговує на нашу повагу та вдячність.
Цьогоріч у заході взяли участь майже 300 уманців різного віку: від дітей до літніх людей. Забіг пройшов на центральному стадіоні міста, де учасники ще раз підтвердили, що пам’ять про наших захисників завжди жива.
Міський голова Ірина Плетньова подякувала всім присутнім і зазначила на своїй сторінці в соціальних мережах: «Ми пам’ятаємо кожного. Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди Небесного війська і вічно живуть у нашій пам’яті!»
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




