В Уманському районі сталася ДТП через нетверезого водія.
Про це повідомляє ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.
Наразі відомо, що вчора в селі Дмитрушки Уманського району близько 18:00 сталася ДТП. Зіткнення автівок Опель та Деу відбулося через нетверезого 37 річного кермувальника, який керував Опелем. Він врізався у Деу, за кермом якого перебувала 39 річна жінка, яку в результаті госпіталізували через травми.
37 річного водія затримали в процесуальному порядку, бо тест на алкоголь його виявився позитивним та складав 1,88 проміле, що майже у 10 разів перевищує допустиму норму.
За фактом ДТП розпочато кримінальне впровадження за статтею 286-1 КК України. Триває слідство.
37 річному водію повідомили про підозру та обрали запобіжний захід “нічний домашній арешт”.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




