В полоні у рашистів перебувають як наші захисники, так і цивільні, які потрапили туди під час окупації. Щомісяця в Україні проходять мирні пікети на підтримку полонених та з метою нагадати владі про необхідність повернути всіх.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Чергова акція на підтримку полонених пройшла в Умані 28 липня в центрі міста під гаслом “Не мовчи — полон вбиває!”.
Рекомендуємо
В акції взяли участь як родичі полонених, так і пересічні уманці, якім не байдуже.
Наступна акція відбудеться вже у серпні 2024 року.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




