В Умані знову відбулася акція на підтримку військовополонених

В полоні у рашистів перебувають як наші захисники, так і цивільні, які потрапили туди під час окупації. Щомісяця в Україні проходять мирні пікети на підтримку полонених та з метою нагадати владі про необхідність повернути всіх.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Чергова акція на підтримку полонених пройшла в Умані 28 липня в центрі міста під гаслом “Не мовчи — полон вбиває!”.

Рекомендуємо

В акції взяли участь як родичі полонених, так і пересічні уманці, якім не байдуже.

Наступна акція відбудеться вже у серпні 2024 року.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів