В Умані закінчилися змагання веслувальників на каное та байдарках в рамках Чемпіонату Черкаської області.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
В Умані днями відбувся відкритий Чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное. Чемпіонат вшановував пам’ять олімпійського чемпіона Андрія Хіміча.
На Чемпіонат приїхало 120 спортсменів з Черкас, Сміли, Вільшанки, Гайворона, Новоархангельська, Умані.
Спортсмени змагалися на дистанціях: 1000 м, 500 м, 200 м як поодинці, так і у двійках.
Кубок Олімпійського чемпіона Андрія Хіміча здобув кращий на дистанції на 1000 метрів у каное, адже саме на цій дистанції Андрій Іванович виборов олімпійське «золото». Тож головний приз змагань виборов Михайло Назаренко з Черкас.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




