У лютому 2025 року в Умані сталося жорстоке вбивство — до смерті побили 44-річного військовослужбовця, після чого викрали його автівку. У причетності до злочину підозрюють п’ятьох чоловіків та одну жінку.
Про це поінформували у ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.
Правоохоронці встановили, що загиблий мав грошовий борг перед знайомою жінкою. Вона вирішила стягнути борг за допомогою своїх знайомих, які погодилися “розв’язувати питання”.

Побиття та викрадення авто
Зловмисники жорстоко побили військового — спочатку руками та ногами, а потім застосували бейсбольну биту. Після побиття вони забрали у нього автомобіль та особисті речі. Потерпілого помістили в багажник транспортного засобу, а коли зрозуміли, що він помер, залишили авто з тілом просто на вулиці.

Затримання та підозри
Поліція оперативно встановила особи нападників і жінки, яка, за версією слідства, була ініціаторкою розправи. Усі були затримані та доставлені до ізолятора тимчасового тримання.
Трьом чоловікам оголосили підозру за статтями про умисне вбивство, розбій, незаконне заволодіння транспортом і зберігання наркотиків. Ще трьох підозрюють у розбійному нападі, нарузі над тілом, викраденні автівки та приховуванні злочину.
На цей момент четверо затриманих перебувають під вартою, один — під домашнім арештом. Місцеперебування ще одного підозрюваного встановлюється.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




