В Умані жорстоко вбили військового та залишили його тіло в багажнику авто

У лютому 2025 року в Умані сталося жорстоке вбивство — до смерті побили 44-річного військовослужбовця, після чого викрали його автівку. У причетності до злочину підозрюють п’ятьох чоловіків та одну жінку.

Про це поінформували у ГУНП в Черкаській області, пише Умань24.

Правоохоронці встановили, що загиблий мав грошовий борг перед знайомою жінкою. Вона вирішила стягнути борг за допомогою своїх знайомих, які погодилися “розв’язувати питання”.

Рекомендуємо
В Умані жорстоко вбили військового та залишили його тіло в багажнику авто
Затримка підозрюваного у вбивстві / Фото Черкаська облпрокуратура

Побиття та викрадення авто

Зловмисники жорстоко побили військового — спочатку руками та ногами, а потім застосували бейсбольну биту. Після побиття вони забрали у нього автомобіль та особисті речі. Потерпілого помістили в багажник транспортного засобу, а коли зрозуміли, що він помер, залишили авто з тілом просто на вулиці.

В Умані жорстоко вбили військового та залишили його тіло в багажнику авто
В цій автівці знайшли труп / Фото ГУНП

Затримання та підозри

Поліція оперативно встановила особи нападників і жінки, яка, за версією слідства, була ініціаторкою розправи. Усі були затримані та доставлені до ізолятора тимчасового тримання.

Трьом чоловікам оголосили підозру за статтями про умисне вбивство, розбій, незаконне заволодіння транспортом і зберігання наркотиків. Ще трьох підозрюють у розбійному нападі, нарузі над тілом, викраденні автівки та приховуванні злочину.

На цей момент четверо затриманих перебувають під вартою, один — під домашнім арештом. Місцеперебування ще одного підозрюваного встановлюється.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів