В Умані відбулося урочисте відкриття туристичного сезону та офіційно відкрили туристично-інформаційний центр у Центральному сквері.
Про це повідомила Уманська міськрада, пише Умань24.
Сьогодні у Центральному сквері міста урочисто відкрили туристичний сезон і водночас офіційно почав працювати туристично-інформаційний центр.
Рекомендуємо
Мета створення ТІЦ — популяризація туризму, надання необхідної інформації та реалізація “мерчу” (сувенірів з символікою Умані).
Наразі у ТІЦ можна отримати інформацію щодо екскурсій, цікавих маршрутів, про роботу музеїв та ін.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




