Уманські спортсмени продемонстрували блискучі результати на престижному турнірі з кіокушинкай карате «Гран-Прі 2025», який зібрав понад 700 учасників із 12 областей України.
Про це повідомила Катерина Слуцька, президент Черкаської обласної федерації кіокушинкай карате Унія України, пише Умань24.
Представники Черкаської обласної федерації спортивного клубу «OKINAWA DOJO» достойно захистили честь рідного краю та міста Умань. Результати говорять самі за себе:
- Ілля Манчук;
- Максим Школенко;
- Максим Райко;
- Анастасія Абизова;
- Дмитро Козубенко;
- Денис Яшнік.
І хоча деяким спортсменам не вдалося пройти далі у змаганнях, вони продемонстрували стійкість, характер і справжній бойовий дух. Пишаємось вами: Вадиме Лавренюк, Михайле Безденний, Ольго Дегтяр! Ваші перемоги ще попереду!

Особливі слова подяки – батькам за щиру підтримку, а спортсменам – за силу волі та витримку. Змагальний день виявився непростим через тривалі повітряні тривоги, але наші юні бійці вистояли, як справжні воїни.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




