Днями в Умані вперше відбулися відкриті рейтинговані командні змагання з настільного тенісу “Уманська Ліга”.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
12 жовтня завершився перший тур змагань. Він пройшов в спортивній залі УНУС. В турнірі бере участь 16 команд зі всієї України.
Рекомендуємо
Ірина Плетньова привітала переможців та побажала нових досягнень.
Пишаємося юними уманцями!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




