В Умані відбулися відкриті рейтинговані командні змагання з настільного тенісу

Днями в Умані вперше відбулися відкриті рейтинговані командні змагання з настільного тенісу “Уманська Ліга”.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

12 жовтня завершився перший тур змагань. Він пройшов в спортивній залі УНУС. В турнірі бере участь 16 команд зі всієї України.

Рекомендуємо

Ірина Плетньова привітала переможців та побажала нових досягнень.

Пишаємося юними уманцями!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів