В Умані відбулася всесвітня тиха акція «Ангели пам’яті»

В Умані відбулася всесвітня тиха акція «Ангели пам’яті», до якої приєдналися учні Уманської гімназії.

Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.

З 2014 року по всьому світу українці в період з 18 по 20 лютого вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. В рамках всесвітньої тихої акції “Ангели пам’яті”, люди виготовляють витинанки з паперу білого кольору у формі янголів та розвішують на дерева, вшановуючи пам’ять загиблих.

Тепер в Україні також в цей період вшановують всіх захисників, які віддали життя за свою країну.

В Умані учні Уманської гімназії виготовили паперових янголів та прикрасили ними декілька дерев.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів