В Умані в одному з ліцеїв знову збирали гроші для ЗСУ

В Умані в ліцеї №2 збирали гроші на ЗСУ. Тут пройшла акція “Гроші для ЗСУ замість квітів”.

Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.

Випускники ліцею та учні інших класів цього року прийшли на останній дзвоник та випускний без квітів. Замість цього вони задонатили ці гроші на ЗСУ.

Рекомендуємо

Члени учнівського парламенту та випускники передали усі зібрані кошти ГО “Уманській міськрайонний центр “До перемоги””.

Усі прагнуть перемоги, зазначили учні.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів