В Умані урочисто відзначили День пам’яті захисників України.
Про це повідомила голова Уманської міськради Ірина Плетньова, пише Умань24.
В Умані пройшов мітинг, на якому згадували загиблих захисників України. Потім учасники урочисто поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні та стели «Не забуде Україна пролиту кров своїх синів».
Рекомендуємо
Також учасники мітингу вшанували пам’ять захисників хвилиною мовчання.
Вічна Пам’ять та Шана Героям!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




