В Умані цього року випустилося 390 учнів 11 класів. Приватні школи закінчили 41 учень.
Про це повідомляє Уманська міськрада, пише Умань24.
Сьогодні в Умані в школах урочисто вручили атестати та проходять “випускні”. Цього року школу (11 клас) закінчило 390 учнів.
Рекомендуємо
До речі, майбутні студенти вже здали мультітест і 4 з них набрали 200 балів.
На урочисте вручення атестатів завітала і голова міської ради Ірина Плетньова, яка побажала випускникам успіхів у майбутньому.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




