В Умані привітали випускників 9 та 11 класів

Сьогодні, 13 червня, мер Умані розповіла, як 12 червня привітали випускників 9 та 11 класів.

Вчора, 12 червня, відбулися випускні у 9 та 11 класах в Умані і мер міста Ірина Плетньова зустрілася з ними, щоб привітати з отриманням атестатів та вручити нагороди кращім.

Міський голова Ірина Плетньова побажала молодим людям упевнено рухатися вперед, вірити у свої можливості та завжди зберігати любов до рідного міста й України.
Під час святкових заходів пам’ятними відзнаками та подарунками нагородили випускників, які здобули свідоцтва з відзнакою.

Особливо зворушливо прозвучали слова подяки на адресу батьків і педагогів, які щодня були поруч із дітьми, підтримували їх, допомагали долати труднощі та вірили в їхній успіх.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів