В Умані судитимуть місцевого жителя, який зберігав в себе 3 кг канабісу

В Умані судитимуть місцевого жителя, який зберігав в себе 3 кг канабісу.

Про це повідомляє Черкаська облпрокуратура, пише Умань24.

Нещодавно патрульні затримали чоловіка, який підозріло поводився і при первинному огляді в нього знайшли 3 кг канабісу й пакунок наркотику PVP.

Рекомендуємо

Чоловіка затримали та повідомили йому про підозру за статтею 309 КК України.

Зараз матеріали слідства та докази у справі скеровано до суду.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів