В Умані відбулася передача Вифлеємського вогню миру. Його до міста доправили пластуни.
Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці Уманської міської ради.
У дописі зазначили, що цього року вогонь має особливе значення — як символ єдності, незламності та спільної віри в Перемогу.
Вифлеємський вогонь миру — це міжнародна скаутська традиція, пов’язана з підготовкою до Різдва. Полум’я запалюють у Вифлеємі, після чого його передають з рук у руки в різних країнах світу. Ініціатива виникла у 1986 році як благодійна акція, покликана донести різдвяне світло тим, хто святкує поза домом. Спочатку її підтримали скаути Відня, а згодом — інших держав.

В Україну Вифлеємський вогонь вперше привезли пластуни у 1992 році. Відтоді напередодні Різдва його традиційно передають до храмів, монастирів, родин, лікарень і військових підрозділів.
Нагадаємо, 14 грудня Вифлеємський вогонь миру також передали у Свято-Михайлівському гарнізонному соборі в Черкасах.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




