В Умані продовжуються роботи з благоустрою міста. Наразі комунальники почали обрізати дерева, а також прибирати ті, що з часом стали небезпечними.
Про це повідомляє Уманська міськрада у своєму телеграмі, пише Умань24.
Зараз проводять роботи з обрізання дерев за адресою вул.Володимирська 2.
Рекомендуємо
Видалення дерев планується провести за адресами:
- вул.Тищика 33;
- вул.Успенська 78;
- вул.Пролетарська 6.
Наразі підготовчі роботи проведено й отримані всі необхідні дозвільні документи на видалення дерев.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




