В Умані приберуть небезпечні дерева

В Умані продовжуються роботи з благоустрою міста. Наразі комунальники почали обрізати дерева, а також прибирати ті, що з часом стали небезпечними.

Про це повідомляє Уманська міськрада у своєму телеграмі, пише Умань24.

Зараз проводять роботи з обрізання дерев за адресою вул.Володимирська 2.

Рекомендуємо

Видалення дерев планується провести за адресами:

  • вул.Тищика 33;
  • вул.Успенська 78;
  • вул.Пролетарська 6.

Наразі підготовчі роботи проведено й отримані всі необхідні дозвільні документи на видалення дерев.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів