Хоча Укргідрометцентр прогнозував дощ, але до Умані завітав перший сніг. Комунальні служби Уманської громади розпочали оперативне прибирання вулично-дорожньої мережі, аби негода не вплинула на безпеку та комфорт мешканців.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Комунальники виконали роботи із розчищування доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту від снігу.
Рекомендуємо
Для цього було залучено:
- 3 одиниці спеціалізованої техніки,
- 8 дорожніх працівників.
Можна сказати, комунальники впоралися, бо заторів через сніг не було, та й вулиці розчистили досить оперативно.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




