В Умані продовжується святкування Дня Святого Миколая

В Умані продовжується святкування Дня Святого Миколая.

Про це повідомляє міський голова Ірина Плетньова, пише Умань24.

У п’ятницю 8 грудня Ірина Плетньова у спортивному комплексі «Амарант» привітала зі святом та вручила подарунки дітям, які позбавлені батьківського піклування.

Рекомендуємо

У суботу 9 грудня та неділю 10 грудня в резиденції Святого Миколая продовжувалися святкові заходи:

  • вітали дітей захисників;
  • проводили цікаві святкові майстер-класи;
  • влаштувати тематичну фотосесію у фотозоні;
  • цікава розважальна програма від ельфів.

Наступні святкові заходи в місті пройдуть вже ближче до Різдва.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів