В Умані продовжується святкування Дня Святого Миколая.
Про це повідомляє міський голова Ірина Плетньова, пише Умань24.
У п’ятницю 8 грудня Ірина Плетньова у спортивному комплексі «Амарант» привітала зі святом та вручила подарунки дітям, які позбавлені батьківського піклування.
Рекомендуємо
У суботу 9 грудня та неділю 10 грудня в резиденції Святого Миколая продовжувалися святкові заходи:
- вітали дітей захисників;
- проводили цікаві святкові майстер-класи;
- влаштувати тематичну фотосесію у фотозоні;
- цікава розважальна програма від ельфів.
Наступні святкові заходи в місті пройдуть вже ближче до Різдва.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




