Сьогодні в Умані попрощалися зі штаб сержантом Олегом Дишкантом, який загинув під час виконання бойового завдання.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Із щирим почуттям обов’язку перед рідною землею Олег Юрійович у 2015 році добровільно став на захист України. Вже наступного року, пройшовши складний шлях на передовій, він здобув статус учасника бойових дій.

Олег Дишкант був прикладом справжньої відданості присязі, державі та своєму народові. Його мужність, незламний характер і сила духу стали опорою для бойових побратимів і запорукою нашого спокою. Він не просто виконував свій обов’язок — він пожертвував життям заради свободи України.
Вічна Слава Герою!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




