В Умані помер відомий лікар-онколог

Сьогодні 15 січня Черкаський клінічний онкологічний центр повідомив про смерть лікаря Миколи Павліча з Умані.

В Умані на 85-му році життя пішов із життя лікар-онколог Микола Павліч. Багато років він працював у міській лікарні та очолював первинну організацію ветеранів цього медичного закладу.

Про смерть медика повідомили в Черкаському клінічному онкологічному центрі.

Микола Павліч народився 5 вересня 1940 року в селі Мізяківські Хутори на Вінниччині. Після завершення навчання в Одеському медичному училищі почав професійний шлях фельдшером, а згодом здобув вищу освіту в Київському медичному інституті.

З 1969 року його життя та робота були тісно пов’язані з Уманню. Тут він працював лікарем-онкологом, обіймав посаду заступника головного лікаря з поліклінічної роботи, а в період з 1992 по 2010 роки очолював онкологічне відділення міської лікарні. Після завершення керівної роботи продовжив прийом пацієнтів як лікар-онколог у поліклініці.

Окрім медичної практики, Микола Павліч активно займався громадською діяльністю. Він тривалий час очолював профспілкову організацію лікарні, а також був керівником первинної організації ветеранів уманського медзакладу.

За багаторічну професійну та громадську працю Миколі Павлічу присвоїли звання «Почесний ветеран міста Умань». Він також був відзначений численними нагородами.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів